Ланцюжки

This category does not contain any products.

СРІБНІ ЛАНЦЮЖКИ

Срібних ланцюжків багато не буває! Різної довжини та ваги, ширини, товщини та плетіння, вони можуть використовуватися і як окрема прикраса, і як незамінний аксесуар-основа до різноманітних кулонів, підвісів, хрестиків тощо.

Розмаїття представлених наразі на ювелірному ринку срібних ланцюжків дійсно вражає – традиційного ланцюгового чи якірного плетіння або виконані гнучкою «змійкою», з овальними, круглими чи ромбовидними ланками, витончено-тонкі, ніби павутинка зі срібла, або підкреслено масивні з виразним рельєфом, такі, що ніби огортають шию, підкреслюючи плавність її ліній, чи навпаки – такі, що вільно спускаються нижче ключиці, роблячи акцент на принадах своєї власниці. Втім, срібні ланцюжки вже давно позбулися статусу «прикрас виключно для жінок»: чоловіки їх використовують і як основу для натільних хрестиків та ладанок, і як доповнення до різних оригінальних чоловічих прикрас, і, звичайно, «просто так».

Однак, який би варіант не обрали саме ви, для себе чи на подарунок, не викликали сумнівів одне: якісний срібний ланцюжок служитиме вам довгі роки, ставши в залежності від вашого бажання або виразною окрасою вашого образу, або непомітним чужому око оберегом.